Zarządzanie zespołem

Jak kierować działem marketingu/sprzedaży?

Cena:

1490 zł

Szkolenia online:

1192 zł

Czas trwania:

16 godzin

Tryb nauczania:

Stacjonarne lub online

Najbliższy termin:

 

Kierownicze stanowiska to nie tylko benefity. To przede wszystkim odpowiedzialność za pracę całego działu oraz realizację celów. Musisz mieć odpowiednie kwalifikacje oraz wiedzę, żeby poradzić sobie z tym wyzwaniem. I nie mówimy tu o wiedzy merytorycznej z branży marketingu lub sprzedaży lecz o kompetencjach lidera. Jak zostać kierownikiem nie tylko z nazwy dowiesz się na szkoleniu Zarządzanie zespołem. Wybierz naukę online i zapłać nawet 20% mniej!

Szkolenie Zarządzanie zespołem – dla kogo?

To szkolenie przyda się szczególnie osobom piastującym stanowiska kierownicze: dyrektorom działów marketingu i sprzedaży, a także osobom odpowiedzialnym za wdrażanie i realizację strategii kadrowej w organizacji. Umiejętności zdobyte w trakcie szkolenia wykorzystają także twórcy mikrofirm i start-upów.

Czego się dowiesz w trakcie szkolenia z zarządzania zespołem?

Szkolenia biznesowe to gwarancja wysokiej jakości. Skorzystaj z naszych usług. Zapoznaj się z proponowanym programem szkolenia:

MODUŁ I Planowanie i podejmowanie trudnych decyzji

Jako lider z pewnością miałeś już okazje podejmować trudne decyzji – zarówno biznesowe, jak i te personalne. W czasie kryzysu potrzeba sprawnego kierowania działaniami. Nauczymy Cię jak planować zasoby ludzkie, tak aby stworzyć spójny i kompetentny zespół. Dowiedz się także jak rozwiązywać problemy i kontrolować procesy decyzyjne w zarządzaniu kadrą menadżerską.   

MODUŁ II Nauka negocjacji

Negocjowanie jest wpisane w piastowanie stanowisk kierowniczych. Negocjujesz z kontrahentami, podległymi pracownikami i podmiotami zewnętrznymi. Na szkoleniu dowiesz się jakie są zasady prowadzenia z różnymi typami partnerów. Prowadzący opowie także o tworzeniu i zarządzaniu nowoczesnym ekosystemem komunikacji firmowej – także w kontekście organizacji pracy zdalnej.

MODUŁ III Kompetencje pracowników   

Twój zespół jest tak dobry, jak jego najsłabsze ogniwo. Do Twoich obowiązków należy dbanie o rozwój kompetencji pracowników (aranżowanie szkoleń). W trakcie szkolenia nauczysz się określania indywidualnych potrzeb pracowników. Dowiesz się również jak budować i wdrażać standardy pracy w Twoim dziale.

Szkolenie poprowadzą:

Jakie metody wykorzystamy w trakcie szkolenia?

Na szkoleniu nie zabraknie:

  • Burzy mózgów;

  • Symulacji i Ćwiczeń (indywidualnych oraz grupowych);

  • Interesujących wykładów i prezentacji przykładów;

  • Analizy case study;

  • Moderowanej dyskusji.

Promocje, z których możesz skorzystać

20% RABATU

na szkolenia online

10% RABATU

za jednorazowe zamówienie 2 lub więcej szkoleń stacjonarnych

10% RABATU

dla grup powyżej 20 osób

5% RABATU

za opłacenie szkolenia na podstawie faktury pro forma

Tryb nauczania

Stacjonarne lub online

Czas trwania

2 dni

Uzyskany dokument

Zaświadczenie zgodne ze wzorem MEN, certyfikat

 

Zainteresowany? Wypełnij formularz, a nasz doradca odezwie się do Ciebie i wspólnie uzgodnicie szczegóły szkolenia.