Spotkania biznesowe

Jak prowadzić efektywne rozmowy także online

Cena:

1490 zł

Szkolenia online:

1192 zł

Czas trwania:

16 godzin

Tryb nauczania:

Stacjonarne lub online

Najbliższy termin:

 

W dobie pandemii i pracy zdalnej spotkania biznesowe nabrały szczególnego znaczenia. W ich trakcie prowadzimy negocjacje, szkolimy się, ustalamy szczegóły umów, wprowadzamy zmiany w projektach, rekrutujemy. W trakcie szkolenia Spotkania biznesowe  dowiesz się jak angażować uwagę odbiorców  i prowadzić efektywne rozmowy, dzięki którym Twoja firma będzie rosłą w siłę. Wybierz naukę online i zapłać nawet 20% mniej!

Szkolenie Spotkania biznesowe – dla kogo?

To szkolenie przyda się osobom piastującym stanowiska, powiązane z negocjowaniem, zarządzaniem  projektami, rekrutacją, ale także dla kadry menadżerskiej i zarządzającej. Z przekazanej wiedzy skorzystają także osoby prowadzące własny biznes, które chcą dowiedzieć się jak wywrzeć na swoich klientach i partnerach biznesowych dobre wrażenie.

Czego się dowiesz w trakcie szkolenia Spotkania biznesowe?

Szkolenia biznesowe to gwarancja wysokiej jakości. Skorzystaj z naszych usług. Zapoznaj się z proponowanym programem szkolenia:

MODUŁ I Spotkanie spotkaniu nierówne  

Na wstępie nauczysz się określać specyfikę spotkań ze względu na jego cel. Prowadzący w trakcie omawiania uwzględni również podział na kanały komunikacji: stacjonarny, online i hybrydowy. Na szkoleniu dowiesz się jakie elementy powinno zawierać każde spotkanie oraz w jaki sposób należy się przygotować do prowadzenia takiego zebrania/rozmowy.

MODUŁ II Rola moderatora

Tę część szkolenia poświęcimy omówieniu  szczególnej roli moderatora. Wskażemy jakie są Twoje obowiązki: co musisz zrobić przed spotkaniem, co w trakcie, a także co należy wykonać po rozmowie. Nauczysz się technik moderowania rozmów, tak aby przebiegały one maksymalnie szybko i efektywnie.

MODUŁ III Trudne sytuacje

Tę część szkolenia poświęcimy na naukę metod zarządzania grupą. Sztuka panowania nad wszystkimi członkami spotkania wcale nie należy do łatwych – szczególnie, gdy w tle mamy biznesowe negocjacje lub wymianę poglądów na tematy kluczowe dla rozwoju firmy. Gdy ścierają się różne wizje, w spotkaniu biorą udział trudni uczestnicy to właśnie Ty jako moderator będziesz w stanie doprowadzić do pomyślnego rozwiązania konfliktowej sytuacji. W trakcie szkolenia nauczysz się także technicznej obsługi narzędzi ułatwiających prowadzenie spotkań biznesowych w wersji online.

Jakie metody wykorzystamy w trakcie szkolenia?

Na szkoleniu nie zabraknie:

  • Burzy mózgów;

  • Symulacji i Ćwiczeń (indywidualnych oraz grupowych);

  • Interesujących wykładów i prezentacji przykładów;

  • Analizy case study.

  • Moderowanej dyskusji.

Promocje, z których możesz skorzystać

20% RABATU

na szkolenia online

10% RABATU

za jednorazowe zamówienie 2 lub więcej szkoleń stacjonarnych

10% RABATU

dla grup powyżej 20 osób

5% RABATU

za opłacenie szkolenia na podstawie faktury pro forma

Tryb nauczania

Stacjonarne lub online

Czas trwania

2 dni

Uzyskany dokument

Zaświadczenie zgodne ze wzorem MEN, certyfikat

 

Zainteresowany? Wypełnij formularz, a nasz doradca odezwie się do Ciebie i wspólnie uzgodnicie szczegóły szkolenia.