Budowanie autorytetu

Jak zostać liderem nie tylko z nazwy? 

Cena:

1490 zł

Szkolenia online:

1192 zł

Czas trwania:

16 godzin

Tryb nauczania:

Stacjonarne lub online

Najbliższy termin:

 

Chcesz inspirować swoich pracowników? Dawać im motywację do działania? Być ich liderem, a nie tylko kierownikiem/dyrektorem? Trafiłeś na szkolenie dla Ciebie. W trakcie 16 godzinnego kursu otrzymasz pełne przeszkolenie z Budowania autorytetu. Po szkoleniu zyskasz wiedzę oraz umiejętności z dziedziny psychologii zarządzania, co pozwoli Ci rozwinąć skrzydła w roli menadżera. Wybierz naukę online i zapłać nawet 20% mniej!

Szkolenie Budowanie autorytetu – dla kogo?

To szkolenie przyda się osobom przygotowującym się do objęcia stanowisk kierowniczych lub świeżo upieczonym menadżerom. Jeżeli myślisz o awansie lub chcesz się dowiedzieć jak zostać autorytetem dla swojego zespołu to szkolenie jest właśnie dla Ciebie.

Czego się dowiesz w trakcie szkolenia Budowanie autorytetu?

Szkolenia biznesowe to gwarancja wysokiej jakości. Skorzystaj z naszych usług. Zapoznaj się z proponowanym programem szkolenia:

MODUŁ I Jak zostać charyzmatycznym liderem   

Na wstępie dowiesz się jakie cechy menadżera już posiadasz, a nad jakimi musisz jeszcze popracować. Nie oszukujmy się lider, a kierownik to nie to samo. Musisz poznać cechy charyzmatycznego autorytetu. Nowoczesny przywódca dba o swój wizerunek eksperta i potrafi go odpowiednio kreować. Technologia wymaga od liderów odmiennego podejścia – także pod kątem dynamiki podejmowanych działań.  

MODUŁ II Cele i ich realizacja

Prawdziwy lider wyznacza sobie i zespołowi ambitne cele – możliwe do realizacji. Do sukcesu prowadzi jednak długa i czasami kręta droga. W  trakcie szkolenia dowiesz się jak właściwie delegować zadania, aby osiągnąć upragniony szczyt. Zapoznasz się z zasadami planowania zarówno krótkofalowo, jak i na długie lata.  

MODUŁ II Power speech  

Siła lidera polega także na jego umiejętności motywowania zespołu oraz pobudzania kreatywności. W trakcie szkolenia nauczysz się jak komunikować się z zespołem oraz w jaki sposób udzielać konstruktywnego feedbacku. Jako kierownik nauczysz się niełatwej sztuki rozwiązywania konfliktów.

Jakie metody wykorzystamy w trakcie szkolenia?

Na szkoleniu nie zabraknie:

  • Burzy mózgów;

  • Symulacji i Ćwiczeń (indywidualnych oraz grupowych);

  • Interesujących wykładów i prezentacji przykładów;

  • Analizy case study;

  • Moderowanej dyskusji.

Promocje, z których możesz skorzystać

20% RABATU

na szkolenia online

10% RABATU

za jednorazowe zamówienie 2 lub więcej szkoleń stacjonarnych

10% RABATU

dla grup powyżej 20 osób

5% RABATU

za opłacenie szkolenia na podstawie faktury pro forma

Tryb nauczania

Stacjonarne lub online

Czas trwania

2 dni

Uzyskany dokument

Zaświadczenie zgodne ze wzorem MEN, certyfikat

 

Zainteresowany? Wypełnij formularz, a nasz doradca odezwie się do Ciebie i wspólnie uzgodnicie szczegóły szkolenia.