SEO dla początkujących

Marketing internetowy i optymalizacja stron www pod kątem SEO

Cena:

1490 zł

Szkolenia online:

1192 zł

Czas trwania:

16 godzin

Tryb nauczania:

Stacjonarne lub online

Najbliższy termin:

 

Współcześnie praktycznie każda firma musi działać online. W wirtualnym świecie dokonuje się zakupów, zdobywa wiedzę, zamawia usługi i reklamuje swoje produkty. W trakcie szkolenia SEO dla początkujących dowiesz się m.in. jak zwiększyć ruch na Twojej stronie. Wybierz naukę online i zapłać nawet 20% mniej!

Kurs pozycjonowania dla początkujących – czyli dla kogo?

Jeżeli w swojej codziennej pracy zajmujesz się opracowywaniem i wdrażaniem treści oraz materiałów na stronę internetową/sklep online lub portal aukcyjny to szkolenie z pozycjonowania jest zdecydowanie dla Ciebie. Przekazane informacje mogą się także przydać właścicielom firm, administratorom stron internetowych, którzy chcą zdobyć dodatkowe umiejętności z zakresu e-marketingu.

Czego się dowiesz w trakcie szkolenia - Pozycjonowanie stron internetowych dla początkujących?

Szkolenia biznesowe to gwarancja wysokiej jakości. Skorzystaj z naszych usług. Zapoznaj się z proponowanym programem szkolenia:

MODUŁ I Jak działa Google?

Podstawą obecności w sieci jest wysoka pozycja w wyszukiwaniach Google. Dlatego ten moduł poświęcimy elementarnym aspektom pozycjonowania takim jak: zasady działania wyszukiwarki, sposoby ustalania pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwania oraz rodzaje wyszukiwarek. Następnie wskażemy Ci w jaki sposób Google ustala pozycje strony w organicznych (czyt. bezpłatnych) wynikach wyszukiwania.

MODUŁ II  Optymalizacja SEO– dopasowanie strony do wytycznych Google

Nieważne czy już masz własną stronę (lub prowadzisz stronę firmową), czy też dopiero zamierzasz ją postawić. Musisz zapoznać się z podstawowymi informacjami na temat wytycznych wyszukiwarki. Jeżeli chcesz być wysoko w wynikach wyszukiwania, to musisz zadbać o prawidłową strukturę strony oraz o właściwe pozycjonowanie. W trakcie szkolenia dowiesz się jak prawidłowo dobierać słowa kluczowe dla Twojej strony oraz jak skutecznie pozyskiwać linki zwrotne.

MODUŁ III Narzędzia i monitorowanie działań

Optymalizacja, SEO, działania e-marketingowe to tak naprawdę stały proces. O pozycję w wyszukiwaniach Google należy zabiegać ciągle – dlatego musisz wiedzieć, jak monitorować swoje wyniki. Dowiesz się jak działa Search Console, a także poznasz narzędzia ułatwiające promowanie strony w wyszukiwarkach. Na szkoleniu wskażemy Ci także metody monitorowania pracy agencji zajmujących się pozycjonowaniem stron internetowych. Zapoznasz się też z takimi terminami jak  SEO, SEM, PPC, CPC i poznasz najlepsze praktyki  związane z optymalizacją.

Szkolenie poprowadzą:

Jakie metody wykorzystamy w trakcie szkolenia?

Na szkoleniu nie zabraknie:

●        Moderowanej dyskusji;

●        Brain storm, czyli intensywnej burzy mózgów;

●        Ćwiczeń indywidualnych oraz grupowych;

●        Wnikliwej analizy case study – najlepiej wzorować się na liderach;

●        Praktyczne materiały szkoleniowe.

Promocje, z których możesz skorzystać

20% RABATU

na szkolenia online

10% RABATU

za jednorazowe zamówienie 2 lub więcej szkoleń stacjonarnych

10% RABATU

dla grup powyżej 20 osób

5% RABATU

za opłacenie szkolenia na podstawie faktury pro forma

Tryb nauczania

Stacjonarne lub online

Czas trwania

2 dni

Uzyskany dokument

Zaświadczenie zgodne ze wzorem MEN, certyfikat

 

Zainteresowany? Wypełnij formularz, a nasz doradca odezwie się do Ciebie i wspólnie uzgodnicie szczegóły szkolenia.