Nowoczesne formy marketingu

E-marketing w praktyce

Cena:

1490 zł

Szkolenia online:

1192 zł

Czas trwania:

16 godzin

Tryb nauczania:

Stacjonarne lub online

Najbliższy termin:

 

W Twojej firmie przestały się sprawdzać tradycyjne formy reklamy? Klienci nie odwiedzają tłumnie Twojej strony, mimo że opublikowałeś bardzo ładny baner? Być może oznacza to, że powinieneś użyć innych – bardziej nowoczesnych metod prowadzenia kampanii. Marketing musi nadążać za odbiorcą, a ten najczęściej jest bardzo aktywny w świecie wirtualnym – i to nie tylko na Facebooku. Na szkoleniu Nowoczesne formy marketingu dowiesz się jak efektywnie dotrzeć do Twojego klienta przy użyciu możliwości, jakie oferuje Ci technologia. Wybierz naukę online i zapłać nawet 20% mniej!

Szkolenie Nowoczesne formy marketingu – dla kogo?

Tematyka szkolenia najbardziej powinna zaciekawić osoby odpowiedzialne w firmach i instytucjach za tworzenie, opracowywanie i realizację strategii marketingowych. To także świetny kurs dla właścicieli e-sklepów chcących poznać podstawy marketingu e-commerce. Szkolenie Nowoczesne formy marketingu  to także gratka dla freelancerów, mikrofirm, twórców internetowych oraz start-upów. Dzięki zdobytym umiejętnościom będziesz w stanie precyzyjniej docierać do swoich odbiorców, a co za tym idzie efektywniej pozyskiwać klientów. Czujesz, że dotychczasowe działania marketingowe nie dają oczekiwanych rezultatów? Zapisz się na szkolenie Nowoczesne formy marketingu.

Czego się dowiesz w trakcie kursu z marketingu internetowego?

Szkolenia biznesowe to gwarancja wysokiej jakości. Skorzystaj z naszych usług. Zapoznaj się z proponowanym programem szkolenia:

MODUŁ I Nowoczesny Marketing – na czym polega zmiana?

Tradycyjny marketing sięga swoimi korzeniami daleko na zachód, aż do USA. To tam powstawały pierwsze teoretyczne opracowania dotyczące marketingu. Jak się pewnie domyślasz tradycyjny marketing w ogóle nie opierał się na świecie wirtualnym, z tej prostej przyczyny, że 50 lat temu nikt nie słyszał o social mediach. Współcześnie – zależnie od grupy docelowej – coraz mocniej stawia się na nowoczesny marketing, który jest silnie powiązany z możliwościami jakie oferuje nam technologia. Dlatego pierwszy moduł naszego szkolenia poświęcimy na omówienie różnic pomiędzy tradycyjnym marketingiem, a założeniami nowoczesnych technik marketingowych. W trakcie szkolenia Digital Marketing poznasz zagadnienia związane z:

  • visual marketingiem,

  • outreach marketingiem,

  • inboud marketingiem,

  • social selling marketingiem,

MODUŁ II Narzędzia i strategia

Masz już podstawę – czyli wiedzę teoretyczną na temat nowoczesnego marketingu. Na tym etapie dowiesz się więcej na temat tworzenia i realizacji strategii marketingowej w oparciu o nowoczesne narzędzia. Zapoznamy Cię także z metodami promowania w sieci, ze szczególnym uwzględnieniem social mediów – Facebook, Instagram, Linkedin i wiele więcej! Dodatkowo wprowadzimy cię w tematykę Marketing Automation.

MODUŁ III Dbaj o wizerunek

Często przy promowaniu produktów/usług menadżerowie zapominają o tym jak ważny jest wizerunek firmy. Stale rośnie odsetek świadomych konsumentów, którzy zwracają uwagę nie tylko na jakość produktów, ale także np. na wpływ firmy na środowisko. Warto zatroszczyć się o to jak Twoją firmę postrzegają potencjalni konsumenci. W tym celu najlepiej wykorzystać media społecznościowe. Na szkoleniu z nowoczesnego marketingu dowiesz się nie tylko, jak powinno się prowadzić kampanię w social media, ale także jak budować społeczność wokół Twojej marki.

Szkolenie poprowadzą:

Jakie metody wykorzystamy w trakcie szkolenia?

Na szkoleniu nie zabraknie:

●        Moderowanej dyskusji;

●        Brain storm, czyli intensywnej burzy mózgów;

●        Ćwiczeń indywidualnych oraz grupowych;

●        Wnikliwej analizy case study – najlepiej wzorować się na liderach.

Promocje, z których możesz skorzystać

20% RABATU

na szkolenia online

10% RABATU

za jednorazowe zamówienie 2 lub więcej szkoleń stacjonarnych

10% RABATU

dla grup powyżej 20 osób

5% RABATU

za opłacenie szkolenia na podstawie faktury pro forma

Tryb nauczania

Stacjonarne lub online

Czas trwania

2 dni

Uzyskany dokument

Zaświadczenie zgodne ze wzorem MEN, certyfikat

 

Zainteresowany? Wypełnij formularz, a nasz doradca odezwie się do Ciebie i wspólnie uzgodnicie szczegóły szkolenia.