Copywriting/Webwriting

Jak pisać, żeby klienci chcieli kupować

Cena:

1490 zł

Szkolenia online:

1192 zł

Czas trwania:

16 godzin

Tryb nauczania:

Stacjonarne lub online

Najbliższy termin:

 

Skoro to czytasz to zapewne wiesz jak ważne jest poprawne konstruowanie treści. Teksty na stronę www, do materiałów drukowanych, na social media. Współczesna sprzedaż opiera się na pięknych grafikach i perswazyjnych treściach. Na szkoleniu Copywriting/Webwriting dowiesz się jak tworzyć treści, które budują zaufanie klienta oraz zwiększają sprzedaż. Nauczymy Cię także dbać o optymalizacje i pozycjonowanie strony internetowej. Wybierz naukę online i zapłać nawet 20% mniej!

Szkolenie copywriting/webwriting – dla kogo?

Przede wszystkim dla osób odpowiedzialnych za content na stronie internetowej lub za tworzenie profesjonalnych tekstów marketingowych. To szkolenie pozwoli także na rozwinięcie skrzydeł początkującym copywriterom lub właścicielom małych firm, które pozyskują swoich klientów w sieci.

Czego się dowiesz w trakcie kursu z copywritingu?  

Szkolenia biznesowe to gwarancja wysokiej jakości. Skorzystaj z naszych usług. Zapoznaj się z proponowanym programem szkolenia:

MODUŁ I Jak pisać, żeby chcieli czytać?

Tę część naszego szkolenia poświęcamy podstawowej wiedzy. Dowiesz się tutaj m.in. czym jest język korzyści, na czym polega struktura perswazyjna i jak stosować psychologię sprzedaży w pisaniu. Dodatkowo zapoznamy cię z takimi pojęciami jak UX i strategia komunikacji. W końcu copywriting to nie tylko znajomość zasad pisowni i „lekkie pióro”.

MODUŁ II Jak pisać żeby chcieli kupować?

Ten moduł poświęcony jest tworzeniu treści dopasowanych do różnych kanałów komunikacji. Na firmowym blogu sprawdzą się zupełnie inne treści niż na twoim fanpage’u na FB. Dowiesz się czym się różnią od siebie treści sprzedażowe, wizerunkowe, produktowe i jak tworzyć idealne komunikaty.  Nie obiecujemy, że Twój newsletter będzie miał 100% konwersję na zakup produktu. Na naszym szkoleniu dowiesz się jednak jak tworzyć treści, które zjednają Ci więcej oddanych klientów.

MODUŁ III Jak pisać, żeby roboty chciały czytać?

Współcześnie treści nie są przeznaczone wyłącznie dla Twoich klientów. Musisz się nauczyć współpracy z algorytmem Google. Dobry copywriter wie jak pisać pod SEO, jednocześnie zadbać o pozycjonowanie oraz tworzyć teksty w zgodzie z zasadami content marketingu. Nauczymy Cię, jak dobierać właściwe frazy kluczowe, tak aby stale zwiększać konwersję na stronie.

Szkolenie poprowadzą:

Jakie metody wykorzystamy w trakcie szkolenia?

Na szkoleniu nie zabraknie:

  • Moderowanej dyskusji;

  • Brain storm, czyli intensywnej burzy mózgów;

  • Ćwiczeń indywidualnych oraz grupowych;

  • Wnikliwej analizy case study – najlepiej wzorować się na liderach.

Promocje, z których możesz skorzystać

20% RABATU

na szkolenia online

10% RABATU

za jednorazowe zamówienie 2 lub więcej szkoleń stacjonarnych

10% RABATU

dla grup powyżej 20 osób

5% RABATU

za opłacenie szkolenia na podstawie faktury pro forma

Tryb nauczania

Stacjonarne lub online

Czas trwania

2 dni

Uzyskany dokument

Zaświadczenie zgodne ze wzorem MEN, certyfikat

 

Zainteresowany? Wypełnij formularz, a nasz doradca odezwie się do Ciebie i wspólnie uzgodnicie szczegóły szkolenia.