•  «  

Analityka

Dobrze funkcjonujące organizacje opierają swoje działania o sprawną analizę i raportowanie. Większość procesów opiera się na arkuszach kalkulacyjnych tworzonych w programie Microsoft Excel. Poniżej znajdziesz 6 różnych szkoleń, które pozwolą Ci na zdobycie nowych umiejętności. Niezależnie od tego jakie masz doświadczenie w pracy z MS Excel – z pewnością znajdziesz coś dla siebie lub swoich pracowników.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadaj pytanie >

Szkolenia analityczne z oferty szkoleń biznesowych dla firm to konkretna dawka wiedzy przekazana przez ekspertów z branży. Każde z powyższych szkoleń precyzyjnie odpowiada na potrzeby rynku. W naszej ofercie znajdziesz m.in.

Analiza danych w Excelu

Podstawą rozważnych decyzji jest poprawna analiza sytuacji.  Jeżeli chcesz wyciągnąć realną korzyść z pozyskiwanych danych to musisz nauczyć się je poprawnie analizować. Szkolenie Analiza danych w Excelu pozwoli Ci na nauczyć się sztuki tworzenia oraz edycji wykresów na podstawie różnego rodzaju danych. Dodatkowo dowiesz się jak wykorzystywać kokpity menadżerskie.

Czytaj więcej - Analiza danych w Excelu >>

Excel w pracy menadżera

Excel to bogactwo możliwości. Te bardziej zaawansowane funkcje są często wykorzystywane przez kierowników oraz menadżerów do monitorowania kampanii oraz działań podległych im zespołów. Sprawna analityka to podstawa rozwoju. Na szkoleniu Excel w pracy menadżera opanujesz zaawansowane funkcje programu MS Excel.

Czytaj więcej - Excel w pracy menadżera >>

Podstawy obsługi Microsoft Excel w biznesie

Jeżeli szukałeś szkolenia, które pozwoli Ci rozpocząć przygodę z MS Excel, to właśnie je znalazłeś! Nauczymy Cię podstaw pracy z Excelem dzięki czemu Twoja praca stanie się o wiele szybsza, a nowo zdobyte kwalifikacje pozwolą Ci na zdobycie upragnionego awansu lub nowej pracy.

Czytaj więcej - Podstawy obsługi Microsoft Excel w biznesie >>

Prognozowanie sprzedaży

Przewidywanie efektów podejmowanych działań sprzedażowych nie jest wcale oparte na wróżeniu z fusów. Wręcz przeciwnie – wyniki poprzednich kampanii, nasycenie rynku, badania potrzeb klientów – te dane podlegają wnikliwej analizie. Nieodzownym narzędziem pracy analityka sprzedaży jest Excel. Na szkoleniu  poznasz funkcjonalności, które pozwolą Ci tworzyć przejrzyste  raporty oraz prognozy sprzedażowe. 

Czytaj więcej - Prognozowanie sprzedaży >>

Microsoft Excel od podstaw do eksperta

Nie znasz w ogóle Excela? Chcesz zostać ekspertem w obsłudze najpopularniejszego programu do raportowania i anlityki? Nasze 64 godzinne szkolenie pozwoli Ci rozpocząć przygodę z Excelem i rozwinąć skrzydła w tworzeniu arkuszy. To szkolenie obejmuje wszystkie niezbędne zagadnienia dotyczące pracy w programie Microsoft Excel. Będziesz w stanie sprawnie posługiwać się jednym z najpopularniejszych programów wykorzystywanych w niemalże każdej branży na świecie. 

Czytaj więcej - Microsoft Excel od podstaw do eksperta >>

Tabele przestawne w Excelu

Tabele przestawne to tak naprawdę osobny dział Excela. Stanowią jedno z podstawowych narzędzi pozwalających na szybkie podsumowanie dużej ilości danych. Na szkoleniu dowiesz się jak tworzyć tabele przestawne i jak wykorzystywać potencjał tego narzędzia z uwzględnieniem specyfiki Twojej branży.

Czytaj więcej - Tabele przestawne w Excelu >>