Excel w pracy menadżera

Jak skutecznie zautomatyzować procesy za pomocą Excela?

Cena:

1490 zł

Szkolenia online:

1192 zł

Czas trwania:

16 godzin

Tryb nauczania:

Stacjonarne lub online

Najbliższy termin:

 

Gdy znasz już podstawy, wtedy się zaczyna prawdziwa zabawa! Excel ma wiele ciekawych funkcji. Kiedy je poznasz, będziesz w stanie tworzyć skomplikowane zestawienia w bardzo krótkim czasie. Sprawnie działający analityk jest na wagę złota. Na szkoleniu Excel w pracy menadżera opanujesz zaawansowane funkcje programu Excel, które ułatwią Ci codzienną pracę. Szczególnie, gdy piastujesz stanowisko kierownicze, gdzie analiza i prezentacja danych to absolutny must have. Wybierz naukę online i zapłać nawet 20% mniej!

Szkolenie Excel w pracy menadżera – dla kogo?

Jak sam tytuł szkolenia wskazuje – przede wszystkim dla menadżerów zajmujących się analizą i tworzeniem skomplikowanych raportów. Wiedza przekazywana przez trenerów przyda się każdemu, kto chce poznać zaawansowane funkcje np. osobom prowadzącym działy projektowe w firmach. 

Czego się dowiesz w trakcie szkolenia?

Szkolenia biznesowe to gwarancja wysokiej jakości. Skorzystaj z naszych usług. Zapoznaj się z proponowanym programem szkolenia:

MODUŁ I  Zaawansowana edycja danych

Ten moduł poświęcimy edycji danych. Nauczysz się obsługi menadżera nazw oraz tworzenia i zagnieżdżania wybranych bibliotek funkcji (funkcje logiczne, funkcje daty i czasu, funkcje matematyczne, funkcje statystyczne, funkcje tekstowe, funkcje wyszukiwania i adresu, funkcje informacyjne, formuły tablicowe). Dowiesz się też jak prawidłowo śledzić błędy w Excelu.

MODUŁ II Praca z bazami danych

W trakcie tej części nauczysz się zaawansowanych metod pracy z bazami danych. Nasi prowadzący nauczą Cię jak dbać o integralność danych – walidacja liczbowa i tekstowa. Dowiesz się jak tworzyć listy wartości (także dynamiczne). Poznasz również zalety zaawansowanych filtrów: zasady ich tworzenia, warunkowania.

  • Filtry zależne od formuł;

  • Sumy częściowe;

  • Konsolidacja danych arkuszy/skoroszytów;

MODUŁ III Tabele formuły i wykresy dla zaawansowanych

Ten moduł poświęcony zostanie temu co analitycy lubią najbardziej – obrazowaniu ich pracy. Dowiesz się jak tworzyć i edytować zaawansowane tabele. Opowiemy Ci także o formatowaniu warunkowym – zależnym od wartości, formuł i funkcji. Jeżeli odpowiadasz za realizację projektów to ucieszy Cię dokładne omówienie wykresów np. Gantta, Kombi. Nasi prowadzący omówią też zasady poprawnej analizy danych w oparciu o case study z różnych źródeł.

Jakie metody wykorzystamy w trakcie szkolenia?

Na szkoleniu nie zabraknie:

·         Prezentacji przykładów z wykorzystaniem MS EXCEL;

·         Szczegółowej interpretacji wyników;

·         Ćwiczeń indywidualnych.

Tryb nauczania

Stacjonarne lub online

Czas trwania

2 dni

Uzyskany dokument

Zaświadczenie zgodne ze wzorem MEN, certyfikat

 

Zainteresowany? Wypełnij formularz, a nasz doradca odezwie się do Ciebie i wspólnie uzgodnicie szczegóły szkolenia.