Podstawy obsługi Microsoft Excel w biznesie

Praktyczne metody optymalizacji pracy

Cena:

990 zł

Szkolenia online:

792 zł

Czas trwania:

16 godzin

Tryb nauczania:

Stacjonarne lub online

Najbliższy termin:

 

Idealne szkolenie dla osób szukających sposobu, na rozpoczęcie przygody z Microsoft Excel. Jeżeli chcesz się nauczyć podstaw pracy z arkuszami kalkulacyjnymi z naciskiem na umiejętności przydatne w pracy z danymi to dobrze trafiłeś! Na szkoleniu Podstawy obsługi Microsoft Excel w biznesie opanujesz podstawowe funkcje programu Excel. Dzięki temu Twoja codzienna praca stanie się o wiele łatwiejsza, a ty podniesiesz swoje kwalifikacje i nauczysz się samodzielnego rozwiązywania problemów. Wybierz kurs Excela online i zapłać nawet 20% mniej!

Szkolenie Podstawy obsługi Microsoft Excel w biznesie – dla kogo?

Szkolenie Podstawy obsługi Microsoft Excel w biznesie zostało opracowane z myślą o osobach, które do tej pory z Excelem miały kontakt sporadycznie. Skorzystają z niego osoby, które chcą rozwinąć swoje umiejętności w dziedzinie raportowania i analityki, co jest szczególnie przydatne w sprzedaży, marketingu, zarządzaniu oraz dystrybucji towarów.    

Czego się dowiesz w trakcie szkolenia Podstawy obsługi Microsoft Excel w biznesie?

Nauka Excela na Szkoleniach biznesowych to gwarancja wysokiej jakości. Skorzystaj z naszych usług. Zapoznaj się z proponowanym programem szkolenia:

MODUŁ I  Podstawy pracy na komórkach

W trakcie tej części szkolenia nauczysz się jak wykonywać podstawowe operacje na komórkach. Dowiesz się także jak tworzyć podstawowe formuły i funkcje takie jak data/czas. Poznasz także możliwości zarządzania widokiem okna programu tj. blokowanie okienek, podział etc. Nie obawiaj się. Nauka Excela to świetna zabawa!

MODUŁ II Tabele przestawne

Nie ma co tu kryć. Tworzenie tabel przestawnych to bardzo przydatne narzędzie w codziennej pracy. Szczególnie, gdy masz do czynienia z raportowaniem. W trakcie szkolenia dowiesz się jak je tworzyć i obsługiwać. Dowiesz się także jak w podstawowym stopniu analizować dane w excelu.

MODUŁ III Formatowanie warunkowe, wykresy, optymalizacja

Ten moduł poświęcony będzie nauce tworzenia wykresów korespondencji seryjnej oraz szablonów. Dowiesz się także jak konwertować zeskanowane pliki do wersji edytowalnych oraz jak optymalizować swoją pracę przy użyciu podstawowych funkcji Excela.  

Szkolenie poprowadzi:

Jakie metody wykorzystamy w trakcie szkolenia?

Na szkoleniu nie zabraknie:

  • Prezentacji przykładów z wykorzystaniem MS EXCEL;

  • Szczegółowej interpretacja wyników;

  • Ćwiczeń indywidualnych.

Promocje, z których możesz skorzystać

20% RABATU

na szkolenia online

10% RABATU

za jednorazowe zamówienie 2 lub więcej szkoleń stacjonarnych

10% RABATU

dla grup powyżej 20 osób

5% RABATU

za opłacenie szkolenia na podstawie faktury pro forma

Tryb nauczania

Stacjonarne lub online

Czas trwania

2 dni

Uzyskany dokument

Zaświadczenie zgodne ze wzorem MEN, certyfikat

 

Zainteresowany? Wypełnij formularz, a nasz doradca odezwie się do Ciebie i wspólnie uzgodnicie szczegóły szkolenia.