Tabele przestawne w Excelu

Excel – poziom średniozaawansowany

Cena:

1490 zł

Szkolenia online:

1192 zł

Czas trwania:

16 godzin

Tryb nauczania:

Stacjonarne lub online

Najbliższy termin:

 

Jeżeli podstawy Excela masz już opanowane, to czas na Excela na poziomie średniozaawansowanym. To szkolenie poświęcimy głównie tematyce tabeli przestawnych z uwzględnieniem specyfiki Twojej branży. Po szkoleniu Tabele przestawne w Excelu będziesz w stanie pracować w oparciu o bardzo pożądaną w raportowaniu metodę pracy. Wybierz naukę online i zapłać nawet 20% mniej!

Szkolenie Tabele przestawne w Excelu – dla kogo?

Nasze szkolenie zostało stworzone z myślą o osobach, które pierwsze kroki w MS Excel mają już za sobą. Tabele przestawne to tak naprawdę osobna gałąź, gdy nauczysz się pracy z nimi to Twoje kompetencje analityczne znacznie wzrosną. De facto tabele przestawne to nieodzowne narzędzie w zawodach związanych z analityką i raportowaniem. Dzięki pozyskanej w trakcie szkolenia wiedzy znacznie poprawisz swoją wydajność. Nauka nowej umiejętności w  MS Excel przyda się także właścicielom jednoosobowych działalności gospodarczych oraz freelancerom.

Czego się dowiesz w trakcie szkolenia Tabele przestawne w Excelu?

Szkolenia biznesowe to gwarancja wysokiej jakości. Skorzystaj z naszych usług. Zapoznaj się z proponowanym programem szkolenia:

MODUŁ I  Wprowadzenie

Aby sprawnie operować nowym narzędziem musisz poznać podstawy. Dlatego na początek wprowadzenie – opanujesz podstawowe formuły i dowiesz się w jaki sposób nazywać komórki oraz jak je edytować. Następnie poznasz metody analizowania i przetwarzania danych.

MODUŁ II Praca z danymi

Kolejny krok to formatowanie warunkowe i nauka metod sortowania, filtrowania i grupowania danych. Ten moduł poświęcimy także nauce wykorzystywania w codziennej pracy narzędzi danych.

MODUŁ III Zarządzanie i prezentacja   

W trakcie tej części szkolenia dowiesz się jak tworzyć tabele przestawne oraz wykresy przestawne. Dodatkowo zapoznasz się z metodami zarządzania skoroszytem i technikami współdzielenia danych. Excel średniozaawansowany opanowany – czas na poziom mistrzowski ;)

Szkolenie poprowadzi:

Jakie metody wykorzystamy w trakcie szkolenia?

Na szkoleniu nie zabraknie:

  • Prezentacji przykładów z wykorzystaniem MS EXCEL;

  • Szczegółowej interpretacji wyników;

  • Ćwiczeń indywidualnych;

Promocje, z których możesz skorzystać

20% RABATU

na szkolenia online

10% RABATU

za jednorazowe zamówienie 2 lub więcej szkoleń stacjonarnych

10% RABATU

dla grup powyżej 20 osób

5% RABATU

za opłacenie szkolenia na podstawie faktury pro forma

Tryb nauczania

Stacjonarne lub online

Czas trwania

2 dni

Uzyskany dokument

Zaświadczenie zgodne ze wzorem MEN, certyfikat

 

Zainteresowany? Wypełnij formularz, a nasz doradca odezwie się do Ciebie i wspólnie uzgodnicie szczegóły szkolenia.