•  «  

Umiejętności profesjonalne

Chcesz zostać profesjonalistą? Autorytetem w swojej firmie? Wiedz, że oprócz merytorycznych kwalifikacji liczą się także Twoje umiejętności miękkie. Wszystko to co sprawia, że Twoja wiedza zyska uznanie w oczach odbiorców. Umiejętności profesjonalne to zestaw szkoleń, które pozwolą Ci pokonać naturalne bariery i osiągnąć zakładane cele.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadaj pytanie >

Szkolenia z kompetencji miękkich z oferty szkoleń biznesowych dla firm to bogactwo wiedzy z różnych dziedzin. Do tematu podchodzimy kompleksowo – dlatego każde z powyższych szkoleń precyzyjnie odpowiada na potrzeby rynku. W naszej ofercie znajdziesz m.in.

Zarządzanie stresem

Masz problem z radzeniem sobie ze stresem? Chcesz pozbyć się tego uczucia dyskomfortu i cieszyć się codziennością? Dzięki wiedzy uzyskanej w trakcie szkolenia z Zarządzania stresem nauczysz się jak sobie radzić w trudnych sytuacjach. Poznasz sposoby na uniknięcie wypalenia zawodowego oraz maksymalne zredukowanie poziomu stresu w pracy.  

Czytaj więcej - Zarządzanie stresem >>

Komunikacja w biznesie

To szkolenie zdecydowanie ułatwi Ci prowadzenie rozmów biznesowych z klientami oraz partnerami. Nauka asertywności, zrozumienie mechanizmów rządzących komunikacją oraz ludzkimi zachowaniami zwiększy Twoją pewność siebie i pozwoli Ci być bardziej asertywnym. Zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym.

Czytaj więcej - Komunikacja w biznesie >>

Personal Branding

Marka osobista to świadomie wykreowany obraz naszej osoby w oczach innych – klientów, partnerów, przełożonych. Dzięki wiedzy zdobytej w trakcie szkolenia dowiesz się, jak zyskać na pewności siebie. Nauczysz się także jak budować relacje z innymi w oparciu o siłę własnego wizerunku.

Czytaj więcej Personal Branding >>

Sztuka wystąpień publicznych

Jeżeli odczuwasz stres, gdy masz poprowadzić firmową prezentację lub szkolenie to mamy coś dla Ciebie. Sztuka wystąpień publicznych wymaga merytorycznego przygotowania. Dzięki wiedzy zdobytej w trakcie szkolenia nauczysz się jak świadomie kontrolować mowę ciała oraz panować nad słowami i pozytywnie wpływać na odbiorców. 

Czytaj więcej - Sztuka wystąpień publicznych >>

Networking

Tworzenie trwałych relacji z partnerami to czynnik wpływający na rozwój biznesu. Należy więc dbać o ich umiejętne kształtowanie. Na szkoleniu z networkingu dowiesz się jak budować relacje z Twoimi dostawcami, agencjami, freelancerami, handlowcami oraz specjalistami.  Nauczysz się także jak tworzyć wzorcowe relacje biznesowe, które nie raz pomogą Twojej firmie.

Czytaj więcej - Networking >>

Sztuka perswazji

Nauka sprawnego przekonywania do swoich racji ułatwi przeprowadzenie niejednych negocjacji. Perswadowanie, argumentowanie i skuteczna realizacja założonych celów – tego właśnie nauczysz się w trakcie szkolenia z perswazji. Nabyta wiedza przyda Ci się zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Czytaj więcej - Sztuka perswazji >>