Zarządzanie stresem

Sztuka panowania nad emocjami

Cena:

1490 zł

Szkolenia online:

1192 zł

Czas trwania:

16 godzin

Tryb nauczania:

Stacjonarne lub online

Najbliższy termin:

 

Jak sobie radzisz w stresujących sytuacjach? Wiesz co wzbudza w Tobie to uczucie dyskomfortu? Dzięki wiedzy uzyskanej w trakcie szkolenia Zarządzanie stresem  dowiesz się jak uniknąć wypalenia zawodowego i zredukować poziom stresu w pracy. Wybierz naukę online i zapłać nawet 20% mniej!

Szkolenie Zarządzanie stresem– dla kogo?

W dobie pandemii Covid-19 niszczące działanie stresu staje się jeszcze bardziej dotkliwe. Bak kontaktu z ludźmi, nieustanny lęk o zdrowie swoje oraz najbliższych, a  także trudna sytuacja na rynku pracy. To wszystko sprawia, że trudno jest się nie stresować.  Szkolenie z zarządzania stresem jest przeznaczone dla każdego kto chciałby wcielić w życie work-life balance i przestać się zamartwiać. Dzięki nowo nabytej wiedzy zrozumiesz jak radzić sobie ze stresem.

Czego się dowiesz w trakcie szkolenia Zarządzanie stresem?   

Szkolenia biznesowe to gwarancja wysokiej jakości. Skorzystaj z naszych usług. Zapoznaj się z proponowanym programem szkolenia:

MODUŁ I  Czym jest stres?

Ta część szkolenia skupia się na naukowej wiedzy na temat stresu. Dowiesz się czym on jest i w jaki sposób zaburza równowagę psychofizyczną.  Nauczysz się jakie są przyczyny stresu oraz poznasz sposoby na ich wyeliminowanie ze swojego otoczenia.

MODUŁ II Reakcja stresowa – jak przebiega? 

Ta część szkolenia pozwoli ci nauczyć się rozpoznawać sygnały stresu. Dowiesz się jak przebiega reakcja stresowa – jakie są jej fazy, a także jak możesz jej świadomie przeciwdziałać i reagować. Nauczysz się także jak przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu.

MODUŁ III Work-life balance  

Każdy z nas inaczej reaguje na stres. Istnieją jednak techniki pozwalające wypracować odporność psychiczną nie niektóre czynniki. Chcąc osiągnąć dobrostan psychiczny musisz stosować techniki redukowania napięcia. Na tej części szkolenia dowiesz się czym jest mindfulness w kontekście work-life balance. Całość szkolenia uzupełnią warsztaty antystresowe, w trakcie których poznasz ćwiczenia relaksacyjne.

Jakie metody wykorzystamy w trakcie szkolenia?

Na szkoleniu nie zabraknie:

  • Moderowanej dyskusji;

  • Brain storm, czyli intensywnej burzy mózgów;

  • Ćwiczeń indywidualnych oraz grupowych;

  • Wnikliwej analizy case study – najlepiej wzorować się na liderach

Promocje, z których możesz skorzystać

20% RABATU

na szkolenia online

10% RABATU

za jednorazowe zamówienie 2 lub więcej szkoleń stacjonarnych

10% RABATU

dla grup powyżej 20 osób

5% RABATU

za opłacenie szkolenia na podstawie faktury pro forma

Tryb nauczania

Stacjonarne lub online

Czas trwania

2 dni

Uzyskany dokument

Zaświadczenie zgodne ze wzorem MEN, certyfikat

 

Zainteresowany? Wypełnij formularz, a nasz doradca odezwie się do Ciebie i wspólnie uzgodnicie szczegóły szkolenia.