Techniki sprzedaży w sieci

Jak skutecznie sprzedawać online

Cena:

1490 zł

Szkolenia online:

1192 zł

Czas trwania:

16 godzin

Tryb nauczania:

Stacjonarne lub online

Najbliższy termin:

 

Sprzedaż w internecie przeżywa prawdziwy rozkwit. Nie ma się co dziwić. Klienci chętnie kupują za pośrednictwem sklepów internetowych i serwisów aukcyjnych. Wzrost zainteresowania handlem internetowym widać także po stronie przedsiębiorców. Sprzedaż w sieci diametralnie różni się od tradycyjnych modeli wykorzystywanych w bezpośrednim kontakcie z klientem. Na szkoleniu Techniki sprzedaży w sieci dowiesz się jak tworzyć skuteczne strategie sprzedaży online z użyciem najnowszych narzędzi. Wybierz naukę online i zapłać nawet 20% mniej!

Szkolenie Techniki sprzedaży w sieci – dla kogo?

To szkolenie dedykowane jest dla specjalistów odpowiedzialnych za wdrażanie strategii sprzedażowych, sprzedawców oraz właścicieli przedsiębiorstw, którzy chcą rozpocząć działania na rynku e-commerce.

Czego się dowiesz w trakcie szkolenia z technik sprzedaży w internecie?

Szkolenie biznesowe to gwarancja wysokiej jakości. Skorzystaj z naszych usług. Zapoznaj się z proponowanym programem szkolenia:

MODUŁ I Podstawy handlu w sieci

Kanał internetowego handlu rządzi się swoimi prawami. Ten moduł poświęciliśmy w całości procesowi cyfryzacji handlu. Chcemy żebyś poznał kluczowe punkty/miejsca, w których klient może zetknąć się z Twoim e-sklepem. Pokażemy Ci także jak wygląda ścieżka zakupowa klienta w przypadku e-commerce.  

MODUŁ II Strategie sprzedaży w e-commerce

Sprzedaż w sieci wymaga zupełnie innego podejścia. Ten moduł szkolenia wykorzystamy na omówienie motywacji klienta oraz modeli sprzedaży. Dowiesz się jak tworzyć strategie cenowe dopasowane do handlu w sieci. W trakcie szkolenia omówimy także opiekę posprzedażową klienta oraz doradztwo produktowe, które często odbywa się za pośrednictwem chatbotów lub serwisów społecznościowych.

MODUŁ III Marketing w e-commerce

E-handel wymaga podjęcia działań promocyjnych w wirtualnym świecie. Kampanie mailingowe, sms, reklamy w sieci, marketing  poleceń – powiemy Ci jak skutecznie promować Twój biznes. Nie zabraknie także omówienia źródeł danych takich jak Google Analitics, które pozwalają na lepsze planowanie i koordynowanie działań promocyjnych i ruchu w e-sklepie.

Szkolenie poprowadzi:

Jakie metody wykorzystamy w trakcie szkolenia?

Na szkoleniu nie zabraknie:

  • Moderowanej dyskusji;

  • Brain storm, czyli intensywnej burzy mózgów;

  • Ćwiczeń indywidualnych oraz grupowych;

  • Wnikliwej analizy case study – najlepiej wzorować się na liderach.

Promocje, z których możesz skorzystać

20% RABATU

na szkolenia online

10% RABATU

za jednorazowe zamówienie 2 lub więcej szkoleń stacjonarnych

10% RABATU

dla grup powyżej 20 osób

5% RABATU

za opłacenie szkolenia na podstawie faktury pro forma

Tryb nauczania

Stacjonarne lub online

Czas trwania

2 dni

Uzyskany dokument

Zaświadczenie zgodne ze wzorem MEN, certyfikat

 

Zainteresowany? Wypełnij formularz, a nasz doradca odezwie się do Ciebie i wspólnie uzgodnicie szczegóły szkolenia.