Networking

Jak zbudować sieć relacji biznesowych? 

Cena:

1490 zł

Szkolenia online:

1192 zł

Czas trwania:

16 godzin

Tryb nauczania:

Stacjonarne lub online

Najbliższy termin:

 

Jednym z ważnych czynników wpływających na rozwój biznesu jest umiejętne kształtowanie relacji z partnerami. Mowa tu o dostawcach, agencjach, specjalistach, czy też handlowcach. Na szkoleniu z Networkingu  dowiesz się jak budować wzorcowe relacje biznesowe, które nie tylko wspomogą Twoją firmę w kryzysowych sytuacjach, ale przede wszystkim pozwolą na jej szybki rozwój. Wybierz naukę online i zapłać nawet 20% mniej!

Szkolenie Networking – dla kogo?

Ze względu na tematykę szkolenia szczególnie zainteresuje ono osoby odpowiedzialne za komunikację w firmach oraz project managerów, którzy korzystają ze wsparcia firm zewnętrznych. Wiedzę zdobytą w trakcie szkolenia z pewnością wykorzystają także właściciele jednoosobowych działalności gospodarczych chcący nawiązać trwałą relację z potencjalnymi partnerami. 

Czego się dowiesz w trakcie szkolenia z networkingu?

Szkolenia biznesowe to gwarancja wysokiej jakości. Skorzystaj z naszych usług. Zapoznaj się z proponowanym programem szkolenia:

MODUŁ I Pierwszy kontakt

Często to właśnie na podstawie pierwszego wrażenia wyrabiamy sobie opinię na temat drugiego człowieka. Często też ta opinia przekłada się w naszej wyobraźni na reprezentowaną przez niego firmę. W trakcie szkolenia dowiesz się jak skutecznie budować sieć kontaktów, przezwyciężając blokady w pierwszych kontaktach z ludźmi. Nauczysz się także jak poprawnie rozmawiać z ludźmi, tak aby bez problemu ich sobie zjednać.

MODUŁ II Etykieta w biznesie

Nauczymy Cię jak się witać, prowadzić rozmowę biznesową oraz żegnać – wszystko to z uwzględnieniem, zasad biznesowej etykiety. Opowiemy też jak dbać o ubiór i jak unikać trudnych sytuacji. Z opresji da się wyjść obronną ręką – trzeba tylko wiedzieć jak!

MODUŁ III Budowanie długotrwałych relacji biznesowych  

W trakcie tej części szkolenia dowiesz się jak wywierać wpływ na rozmówców oraz jak budować i wzmacniać relacje. Zarówno te z klientami – o charakterze bardziej partnerskim – jak i biznesowe. Poznasz m.in. techniki pozwalające Ci na dopasowanie się do Twojego rozmówcy.

Jakie metody wykorzystamy w trakcie szkolenia?

Na szkoleniu nie zabraknie:

  • Burzy mózgów;

  • Symulacji i Ćwiczeń (indywidualnych oraz grupowych);

  • Interesujących wykładów i prezentacji przykładów;

  • Analizy case study;

  • Moderowanej dyskusji.

Promocje, z których możesz skorzystać

20% RABATU

na szkolenia online

10% RABATU

za jednorazowe zamówienie 2 lub więcej szkoleń stacjonarnych

10% RABATU

dla grup powyżej 20 osób

5% RABATU

za opłacenie szkolenia na podstawie faktury pro forma

Tryb nauczania

Stacjonarne lub online

Czas trwania

2 dni

Uzyskany dokument

Zaświadczenie zgodne ze wzorem MEN, certyfikat

 

Zainteresowany? Wypełnij formularz, a nasz doradca odezwie się do Ciebie i wspólnie uzgodnicie szczegóły szkolenia.