Zwiększanie sprzedaży – techniki handlowe

Poznaj techniki pracy doświadczonego handlowca

Cena:

1490 zł

Szkolenia online:

1192 zł

Czas trwania:

16 godzin

Tryb nauczania:

Stacjonarne lub online

Najbliższy termin:

 

Chcesz wejść na wyższy poziom? Posiadasz już doświadczenie w handlu, ale chciałbyś poznać zaawansowane techniki sprzedaż? Na szkoleniu Zwiększanie sprzedaży – techniki handlowe dowiesz się jak pozyskiwać i utrzymywać długoterminowe relacje z klientami. Nauczymy Cię technik przeznaczonych dla bardziej doświadczonych handlowców. Wybierz naukę online i zapłać nawet 20% mniej!

Szkolenie dla handlowców Zwiększanie sprzedaży

Tematyka szkolenia wymaga od jego uczestników posiadania wstępnej wiedzy na temat sprzedaży. Dlatego nasze szkolenie dedykowane jest dla przedstawicieli handlowych, którzy już od jakiegoś czasu zajmują się handlem, menadżerów sprzedaży chcących działać samodzielnie w handlu.   Szkoleniem z pewnością zainteresują się handlowcy szukający sposobu na podwyższenie swoich kwalifikacji, menadżerowie sprzedaży oraz pracownicy, którzy na co dzień mają kontakt z klientami.

Czego się dowiesz w trakcie szkolenia Zwiększanie sprzedaży – techniki handlowe ?

Szkolenia biznesowe to gwarancja wysokiej jakości. Skorzystaj z naszych usług. Zapoznaj się z proponowanym programem szkolenia:

MODUŁ I jak pracuje doświadczony handlowiec ?

Nasze szkolenie zaczniemy od stworzenia profilu doświadczonego handlowca. Opowiemy o tym jakim zestawem umiejętności musi dysponować. Będziemy też wskazywać złe nawyki i metody na ich skuteczne wyeliminowanie.

MODUŁ II Persony i personalizacja sprzedaży

W trakcie tego etapu szkolenia dowiesz się jak prawidłowo tworzyć persony. Opowiemy także o umiejętnym poszerzaniu grupy docelowej i technikach pozyskiwania intratnych klientów. Wyposażymy Cię także w niezbędną wiedzę, która pozwoli utrzymać relację ze stałym klientem.

MODUŁ III Zaawansowane techniki sprzedaży

Clue naszego szkolenia to etyczne wywieranie wpływu, techniki perswazyjne w pracy z klientem oraz sposoby przekuwania porażki w sukces. Dodatkowo opowiemy Ci więcej o specyfice sprzedaży B2B i B2C.

Szkolenie poprowadzą:

Jakie metody wykorzystamy w trakcie szkolenia?

Na szkoleniu nie zabraknie:

  • Moderowanej dyskusji;

  • Brain storm, czyli intensywnej burzy mózgów;

  • Ćwiczeń indywidualnych oraz grupowych;

  • Wnikliwej analizy case study – najlepiej wzorować się na liderach.

Promocje, z których możesz skorzystać

20% RABATU

na szkolenia online

10% RABATU

za jednorazowe zamówienie 2 lub więcej szkoleń stacjonarnych

10% RABATU

dla grup powyżej 20 osób

5% RABATU

za opłacenie szkolenia na podstawie faktury pro forma

Tryb nauczania

Stacjonarne lub online

Czas trwania

2 dni

Uzyskany dokument

Zaświadczenie zgodne ze wzorem MEN, certyfikat

 

Zainteresowany? Wypełnij formularz, a nasz doradca odezwie się do Ciebie i wspólnie uzgodnicie szczegóły szkolenia.