•  «  

Sprzedaż

Podstawą funkcjonowania firmy na rynku jest dobrze działający dział sprzedaży. Jeżeli borykasz się z problemem spadku zysków, rozważasz wejście do sektora e-commerce lub chcesz zdobyć nowe umiejętności w dziedzinie sprzedaży to powinieneś zainteresować się szkoleniami ze sprzedaży. Poniżej znajdziesz listę szkoleń, które pozwolą Ci z powodzeniem rozwinąć skrzydła w wybranej dziedzinie sprzedaży.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadaj pytanie >

Szkolenia sprzedażowe z oferty szkoleń biznesowych dla firm to bogactwo wiedzy z różnych dziedzin. Do tematu podchodzimy kompleksowo – dlatego każde z powyższych szkoleń precyzyjnie odpowiada na potrzeby rynku. W naszej ofercie znajdziesz m.in.

E-commerce – skuteczna sprzedaż internetowa

Globalna pandemia i  związane z nią ograniczenie tradycyjnego handlu spowodowało rozkwit e-sklepów. Klienci z powodu zamknięcia w domach spędzają coraz więcej czasu w sieci, a analitycy rynku wskazują, że gałąź e-commerce będzie się stale rozwijać. Na szkoleniu E-commerce – skuteczna sprzedaż internetowa dowiesz się, jak sprawnie rozpocząć przygodę z e-handlowaniem. Pokażemy Ci również jak prawidłowo promować swoje produkty lub usługi w internecie.

Czytaj więcej - E-commerce – skuteczna sprzedaż internetowa >>

Techniki sprzedaży w sieci

Odpowiednia technika sprzedaży czyni cuda. Jak jednak skłonić do zakupu klienta, który nie odwiedza naszego sklepu fizycznie, tylko robi zakupy online?  Tego dowiesz się na szkoleniu Techniki sprzedaży w sieci. Nasi profesjonalni trenerzy nauczą Cię metod opracowywania skutecznych strategii sprzedażowych online z użyciem najnowszych narzędzi.

Czytaj więcej - Techniki sprzedaży w sieci >>

Budowa e-commerce od A do Z

Stworzenie dobrze działającego sklepu internetowego nie należy do łatwych zadań. Chcesz się dowiedzieć się w jaki sposób zbudować prężnie działający e-commerce? Podczas szkolenia Budowa e-commerce od A do Z dowiesz się, jak krok po kroku stworzyć własny sklep internetowy. Nieważne czy masz już działalność i prowadzisz sklep stacjonarny od wielu lat, czy też dopiero rozważasz wejście na rynek. To szkolenie pozwoli Ci uniknąć wielu błędów.

Czytaj więcej - Budowa e-commerce od A do Z >>

Profesjonalna obsługa klienta

Sprawna obsługa klienta to gwarancja nawiązania długotrwałej relacji z klientem. Profesjonalizm sprzedawcy, merytoryczna wiedza produktowa i satysfakcjonujące wrażenia zakupowe spowodują, że Twoi klienci będą chcieli u Ciebie kupować. W trakcie szkolenia  Profesjonalna Obsługa klienta nauczymy Cię jak skutecznie obsługiwać klienta, tak aby zwiększyć liczbę udanych transakcji.  

Czytaj więcej - Profesjonalna Obsługa klienta >>

Zwiększanie sprzedaży – techniki handlowe

Jeżeli znasz podstawy handlu i pragniesz poznać bardziej zaawansowane techniki sprzedażowe to szkolenie Zwiększanie sprzedaży – techniki handlowe jest właśnie dla Ciebie. Dzięki zdobytej wiedzy nauczysz się jak pozyskiwać i utrzymywać długoterminowe relacje z klientami (szczególnie dużymi graczami).

Czytaj więcej - Zwiększanie sprzedaży – techniki handlowe >>

Profesjonalny sprzedawca od podstaw 

Jeżeli chcesz zacząć przygodę z handlem to znalazłeś szkolenie właśnie dla siebie. Na szkoleniu Profesjonalny sprzedawca od podstaw zdobędziesz wiedzę oraz praktyczne umiejętności niezbędne do podjęcia pracy w roli handlowca. Dowiesz się jak finalizować transakcje i dbać relacje z klientem.

 Czytaj więcej - Profesjonalny sprzedawca od podstaw >>