Ewa Brok

„Jestem fanką zasad etykiety. Staram się obalać mit, że savoir-vivre to relikt przeszłości. Moim zdaniem żyjemy w czasach, w których obserwujemy postępujący kryzys norm zachowań, gdzie wielu z nas, woli wyglądać, niż się zachowywać."

Szkoleniowiec z zakresu savoir-vivre i etykiety biznesowej. Od 17 lat łączy pasję do budowania relacji, z pracą warsztatową oraz dydaktyczną. Wspiera firmy w stosowaniu zasad etykiety biznesowej oraz budowaniu profesjonalnego wizerunku. Wpaja kursantom zasady skutecznej komunikacji oraz sposoby zwiększania sprzedaży. Naucza jak budować dobre relacje biznesowe w oparciu o zasady savoir – vivre.

Swoją wiedzą dzieli się jako wykładowca akademicki. Dodatkowo publikuje artykuły na łamach czasopism branżowych, wydaje e-book'i i uczestniczy w wydarzeniach online. Oprócz pracy edukacyjnej i konsultacji prowadzi kilkanaście spotkań i warsztatów rocznie. Jest certyfikowanym trenerem i mówcą Brian Tracy International oraz absolwentką Europejskiej Akademii Dyplomacji. Współpracuje z organizacją „Kobieca Sprawa”, pomagając kobietom przygotować się do podjęcia aktywności zawodowej.

DOŚWIADCZENIE SZKOLENIOWE:

Ewa Brok w swojej codziennej pracy jest m.in. wykładowcą na Uczelni Łazarskiego oraz na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym. Pracuje także jako trener z zakresu etykiety biznesowej w Akademii Personal Branding w Brian Tracy Polska w Warszawie. Prowadziła także szkolenia dla firmy Keller Polska z zakresu etykiety obowiązującej podczas komunikacji za pomocą nowych technologii.

Szkolenia prowadzone przez Ewę Brok:

Networking