Radosław Dąbrowski

Kieruję się słowami Konfucjusza – „Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Pozwól mi zrobić, a zrozumiem”. Dlatego moje szkolenia mają formę warsztatów.

Radosław Dąbrowski z powodzeniem łączy twarde umiejętności IT z kompetencjami miękkimi. Do tego też zachęca uczestników swoich szkoleń, gdyż jak sam twierdzi, taka kombinacja pozwala zawodowo stać pewnie na dwóch nogach. Zawodowo zajmował się wspieraniem działów IT, sprzedaży, produktów i usług.

Jako lider zespołów zarówno stacjonarnych, jak i rozproszonych wie, jak ważna jest dwustronna komunikacja i skuteczna umiejętność posługiwania się narzędziami IT (np. analiza danych i ich raportowanie).

Jako przedsiębiorca, rozumie, że Excel nie został stworzony tylko dla dużych firm, gdyż chociażby tablice przestawne pozwoliły mu niejednokrotnie zmienić priorytety lub kierunki działania w firmie.

Jako zwykły obywatel, dostrzega uniwersalność Excela również w naszym codziennym, pozazawodowym życiu – np. budżetowanie lub zastosowanie menedżera scenariuszy.

Radosław Dąbrowski posiada na koncie ponad 2000 godzin szkoleniowych (50% z nich stanowi MS Excel), podczas których przeszkolił już kilkaset osób. Szkoli indywidualnie oraz grupowo na wszystkich poziomach zaawansowania. Współpracuje z wieloma firmami szkoleniowymi, stąd jego klientami są osoby o różnych profilach i różnych grupach wiekowych, jak osoby pracujące, szukające pracy, bierne zawodowo oraz studenci czy uczniowie.

Radosław Dąbrowski specjalizuje się w tematach:

IT:

  • MS Excel (podstawowy – średniozaawansowany – zaawansowany)

  • MS Word (podstawowy – średniozaawansowany – zaawansowany)

  • MS Power Point (podstawowy – średniozaawansowany – zaawansowany)

  • Internet Security

Biznes:

  • Prezentacja i wystąpienia publiczne

  • Komunikacja interpersonalna

  • Budowanie efektywnych zespołów

  • Skuteczny menedżer

Szkolenia prowadzone przez Radosława Dąbrowskiego:

Analiza danych w Excelu 

Podstawy obsługi Microsoft Excel w biznesie 

Microsoft Excel od podstaw do eksperta

Tabele przestawne w Excelu 

Sztuka wystąpień publicznych