Łukasz Opoka

Specjalizuje się w tworzeniu i wdrażaniu strategii komunikacji, budowaniu wizerunku marki, organizacji wydarzeń, a także rozwoju projektów i nowych rozwiązań na rynku. Współpracował z wieloma markami związanymi głównie z branżą eventową i technologiczną. W poprzednich latach zajmował się m.in. PR i komunikacją ICE Kraków Congress Centre oraz HackYeah, a także organizacją wydarzeń biznesowych tj. FxCuffs (obecnie InvestCuffs). Obecnie zarządza działem komunikacyjnym w Instytucie Kościuszki, będącym organizatorem European Cybersecurity Forum - Cybersec.

W 2014 roku ukończył kurs w Castelsardo i zdobył certyfikat Internacia Janulara Festivalo wydawany przez Unię Europejską w programie "Education and Culture DG Lifelong Learning Programme". Jest Absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej AGH w Krakowie na kierunku Zarządzanie projektami IT.

Cyklicznie występuje jako mentor/juror podczas wydarzeń branżowych tj. Startup Weekend, Małopolska Chmura Edukacyjna, Światowy Tydzień Przedsiębiorczości czy SheepYourHack - pomagając uczestnikom w rozwoju swoich pomysłów na biznes.