•  «  

Business & Management

Zarządzanie i organizacja pracy zespołu i nadzór nad prowadzonymi projektami wymagają posiadania szeregu kompetencji. Od umiejętności delegowania zadań, aż po motywowanie pracowników i ocenianie efektów ich pracy. Szkolenia dla kierowników z kategorii Business & management pozwolą Ci na sprawne zarządzanie zespołem w oparciu o sprawdzone techniki oraz narzędzia.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadaj pytanie >

Szkolenia z zarządzania z oferty szkoleń biznesowych dla firm to bogactwo wiedzy z różnych dziedzin. Do tematu podchodzimy kompleksowo – dlatego każde z powyższych szkoleń precyzyjnie odpowiada na potrzeby rynku. W naszej ofercie znajdziesz m.in.

Zarządzanie zespołem

Masz problem ze sprawnym kierowaniem zespołem? Zarządzanie pracą działu marketingu, czy sprzedaży to duża odpowiedzialność. Nie tylko za realizację celów, ale przede wszystkim za pracowników. Jak zostać prawdziwym liderem? Tego dowiesz się na szkoleniu.

Czytaj więcej - Zarządzanie zespołem >>

Zarządzanie projektami

Praca project managera pozwala na wywieranie realnego wpływu na działania firmy. Koordynowanie zespołem, monitorowania stanu realizacji, organizacja spotkań, ewaluacja, raportowanie i ocena skuteczności działań, wymagają solidnych podstaw i umiejętności korzystania z odpowiednich narzędzi. Jak zostać dobrym project managerem dowiesz się na szkoleniu.

Czytaj więcej - Zarządzanie projektami >>

Spotkania biznesowe

Organizowanie spotkań nie brzmi zbyt skomplikowanie. Jednakże organizacja i koordynowanie efektywnych i szybkich spotkań wymaga od moderatora szeregu kompetencji. Szczególnie w dobie pandemii, gdy większość spotkań odbywa się jednak online. Na szkoleniu dowiesz się jak zostać sprawnym moderatorem oraz jak w pełni wykorzystać potencjał narzędzi do organizacji spotkań na odległość.

Czytaj więcej - Spotkania biznesowe >>

Budowanie autorytetu

Prawdziwy lider potrafi nie tylko sprawnie zarządzać pracą zespołu ale przede wszystkim motywować pracowników. Naucz się jak zbudować autorytet w swoim zespole, to wszystko w oparciu o pozyskaną w trakcie szkolenia  wiedzę z dziedziny psychologii zarządzania. Rozwiń skrzydła w roli kierownika! 

Czytaj więcej - Budowanie autorytetu >>

Motywowanie zespołu

Odpowiednie budowanie zaangażowania w zespole często opiera się na pomysłowej motywacji. W pracy spędzamy w końcu 1/3 doby – chcemy odczuwać satysfakcję i widzieć efekty. Jako kierownik zespołu musisz zadbać o odpowiednie motywowanie swoich pracowników. Jak wpływać na zaangażowanie zespołu dowiesz się na szkoleniu.

Czytaj więcej - Motywowanie zespołu >>

Zdalne zarządzanie zespołem

Kierowanie zespołem, który pracuje zdalnie wymaga od Ciebie niestandardowego podejścia. Jak efektywnie zarządzać rozproszonym zespołem? Jeżeli potrzebujesz merytorycznego wsparcia w tym temacie, to nasze szkolenie z pewnością pomoże ci na maksymalizację korzyści. Dodatkowo nauczysz się korzystać z nowych narzędzi usprawniających działania on-line.

Czytaj więcej - Zdalne zarządzanie zespołem >>